BAANN OPEN 2022 – RPR Technologies AS

Søndag 29. mai er det klart for en av de mest tradisjonsrike turneringene, Baann Open.

Igjen er det klart for Bamble Golfklubb sin mest tradisjonsrike turnering. Turneringen er klubbens æresmedlem Arne Bann, sin egen turnering. Turneringen avholdes i slutten av mai eller begynnelsen av juni, men så nær fødelsesdagen til Arne Baann som mulig.
Sponsor av turneringen er RPR Technologies AS.

Vi håper at mange kan delta og gjøre det til en flott dag for Arne Baann. Arne Baann har gjennom 20 års medlemskap i Bamble Golfklubb vært en vitikg bidragsyter og vært ett viktig medlem i Bamble Golfklubb.

Turneringen starter med Shot-Gun start kl 10.00 på søndag 29. mai.

Meld deg på i Golfbox innen fredag 27. mai kl 18.00.

Meld deg på her: Påmelding Baann Open 2022.

 


Turneringens sponsor er:
RPR Technologies AS